SDH Česká Třebová obrázky

Tatra CAS 20-S2R je již doma

V pondělí 29.9 2014 po patnácté hodině hasiči převzali a byli proškoleni u předání nového vozidla CAS 20-S2R Tatra Terrno.Proškolení proběhlo na částečně nově vybudovaném parkovišti a zároveň novém prostoru pro výjezd, které trvalo až do pozdních večerních hodin. Po proškolení došlo k plnému dovybavení vozidla.  Vozidlo Tatra nahradilo již dosluhující prvovýjezdové vozidlo Liaz.  Po proškolení všech hasičů a najetí dostatečného počtu kilometrů strojníky bude nové vozidlo zařazeno do výjezdu.Vozidlo se od sériové výroby moc neliší, další fotky a představení vozidla přineseme již brzy.

                                                                                               Michal Janza

  foto: Michal Janza + Monty

 

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Komentáře jsou uzavřeny.

%d bloggers like this: