SDH Česká Třebová obrázky

Příjímání nových členů

SDH Česká Třebová Monty leti-t- 4 - ořez + retuš

6.2.2016

zbrojnice

Chorinova 29

Česká Třebová 560 02

 
 

Přijmeme nové členy do jednotky sboru dobrovolných hasičů v České Třebové.

Do výjezdové jednotky přijmeme muže 17 – 40 let s dobrým zdravotním a duševním stavem, s předpokladem pro týmovou práci, samostatným myšlením, ochotou se něco naučit a hlavně ochotou pomoci druhému v nouzi. Členem výjezdové jednotky se stane po řádném teoretickém a praktickém zaškolení a dovršení 18ti let. Vítáni jsou hlavně všichni s řidickým oprávněním sk. C. Jednotka SDH Česká Třebová pracuje v režimu JPO II drží nepřetržitou pohotovost a je vysílána i na zásahy mimo katastr města. Úzce spolupracuje s profesionálními hasiči, policií a jinými složkami IZS. Za pohotovosti a za účast u zásahu je poskytována finanční odměna.

Pokud Vás tato nabídka zaujala tak nás neváhejte kontaktovat! Můžete tak učinit buď dotazem přímo na e-mail hasici.ct@seznam.cz, nebo se osobně zkontaktovat přímo s velitelem jednotky SDH Česká Třebová na telefonním čísle 605 86 85 86. Případným novým zájemcům o členství v SDH Česká Třebová jsou dveře vždy otevřeny.

Co od Vás budeme požadovat:

1. stát se členem SDH Česká Třebová

2. ochotu a schopnost věnovat výcviku a získávání praktických dovedností

3. smysl pro humor

4. schopnost týmové práce a mít týmového ducha

5. ochotu reprezentovat SDH Česká Třebová.

6. zručnost a něco málo síly

7. aktivní účast na akcích sboru

8. ochotu naučit se něco o požární ochraně

Na oplátku Vám nabízíme:

1. užití spousty legrace při nácviku, výcviku i na soutěžích

2. smysluplné strávení volného času

3. poznání nových přátel

4. být „při tom“ když se něco ve městě a okolí děje

5. naučení se základů požární ochrany

6. práci s novou a moderní technikou

Členové sboru se dále aktivně podílejí na pořádání kulturních a zábavních akcích ve městě, pořádají např. netradiční soutěž, dětský den, čarodějnice, ukázky techniky a reálných zásahů a mnoho jiného. Zúčastňujeme se i soutěží v požárním sportu.

A teď už necháme na Vás, jak se rozhodnete…

 

Komentáře jsou uzavřeny.

%d bloggers like this: